کاتر پلاتر

کاتر پلاتر

تابلو سازی، ویترین مغازه های، بدنه ماشین های سنگین، عکس ها و علامت های کوچک و بزرگ روی بدنه یا شیشه اتومبیل های کوچک، باک بنزین موتورسیکلت ها، تابلو های راهنمایی و رانندگی، علائم و شماره های داخل ساختمان ها و هتل ها، طرح های پشت موبایل ها و لپ تاپ ها، طرح های هندسی و فانتزی دیوارهای داخلی ساختمان ها، علائم با نشانه های کوچک روی جعبه ها، اسم و مشخصات کارخانه های تولید کننده روی بدنه محصولات مانند یخچال ها یا حتی اتومبیل ها و ...

 

تمامی این محل ها و به طبع آنها این اصناف نیازمند استفاده از کاتر پلاتر و محصولات آن هستند، دستگاهی کوچک ساده و بسیار کارآمد.

 

کاتر پلاتر ها عموما در سه سایز 720، 1100، 1350 به بازار عرضه می شوند مجهز به تیغ برای خط یا برش و یک عدد سر خودکار برای خط کشی نقشه و یا مصارف مشابه می باشند.

 

نیروی برش یا فشار تیغه برابر 500 گرم و دقت کار هم برابر 0.01 میلی متر می باشد.

 

تغذیه و تحویل بصورت رول بوده و برای برش شبرنگ و روزرنگ مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت برش 800 میلی متر بر ثانیه این امکان را فراهم می آورد تا در صورت وجود کارهای تیراژی و انبوه کاربر بتواند با آرامش خاطر کلیه سفارشات را انجام داده و سر زمان مشخص کار را تحویل دهد. وجود بردهای قدرتمند با درصد خرابی بسیار پایین به راستی آرامش را برای کاربران فراهم آورده است.